Start Oferty
OFERTY
CRF PDF Drukuj Email


 
Oferta wynajmu Stadionu w Dachnowie PDF Drukuj Email

CENNIK BOISKA PIŁKARSKIEGO ZE SZTUCZNĄ MURAWĄ - DACHNÓW

Z O G Sp. z o. o. w Cieszanowie  - obowiązujący od 01.01.2018 r.

L.P.

Jednostka treningowa

Cena  brutto (zł)

1

Sparing mecz towarzyski  ( 2x45 minut)

450

2

Sparing mecz towarzyski  ( 2x45 minut) z oświetleniem

550

3

Trening 60 minut

300

4

Trening 60 minut z oświetleniem

350

5

Mecz ligowy

cena  negocjowana
Start  OFERTA WAKACYJNA!!!
Oferta wakacyjnaPDFDrukujEmail

OFERTA WAKACYJNA

do organizacji obozów i zgrupowań sportowych

  1. zakwaterowanie w Schronisku Młodzieżowym  przy ZSP w Cieszanowie ,
  2. korzystania z całodziennego wyżywienia na stówce zakładu,
  3. korzystania z obiektów sportowych ( boisko pełnowymiarowe trawiaste, kort tenisowy, boisko do piłki koszykowej, boisko do piłki ręcznej, hala sportowa),
  4. korzystania z kąpieliska „Wędrowiec” w tym nauki pływania pod opieką ratowników WOPR,
  5. wynajmu taboru samochodowego  na wycieczki rekreacyjne.


Powyższe warunki korzystania  uzgadniać telefonicznie pod numerem telefonu  Zakładu Obsługi Gminy Sp. z o. o. w Cieszanowie 16 6311092 lub Zespołu Szkół Publicznych w Cieszanowie  w  godz. 7.00 15.00 od poniedziałku do piątku.


CENNIK BOISKA PIŁKARSKIEGO ZE SZTUCZNĄ MURAWĄ - DACHNÓW

Z O G Sp. z o. o. w Cieszanowie  - obowiązujący od 01.01.2011 r.

L.P.

Jednostka treningowa

Cena  brutto (zł)

1

Sparing mecz towarzyski  ( 2x45 minut)

400

2

Sparing mecz towarzyski  ( 2x45 minut) z oświetleniem

550

3

Trening 60 minut

150

4

Trening 60 minut z oświetleniem

250

5

Mecz ligowy

cena  negocjowana


 
Oferta reklamowa PDF Drukuj Email

Zakład Obsługi Gminy Sp. z o.o. w Cieszanowie wychodząc naprzeciw oczekiwaniom firm, przedsiębiorstw oraz osób chcących zareklamować swoją działalność w naszym regionie sporządziło ofertę reklamową dotyczącą wynajmu powierzchni reklamowych na autobusach, budynku lodowiska, bandach na lodowisku, ogrodzeniu stadionów w Cieszanowie oraz Dachnowie oraz stronie internetowej www.zog.cieszanow.eu. Reklama jak wiadomo podstawową dźwignia handlu, ostatnio coraz bardziej powszechną i najbardziej skuteczną formą reklamy jest reklama zewnętrzna. Ze względu na dużą mobilność autobusów ZOG  reklama maksymalizuje zarówno zasięg, jak i powtórzenia. Podczas 30 dni kampania reklamy ulicznej dociera do ponad 75 % dorosłych odbiorców co najmniej piętnastokrotnie. Żaden inny nośnik masowego przekazu nie może zapewnić tak wysokiego poziomu oglądalności!

Reklama uliczna zapewnia 24 godzinne oddziaływanie. O ile inne nośniki reklamowe można zignorować, a ich ekspozycja zależy od przyzwyczajeń odbiorców, o tyle reklamy ulicznej nie da się wyłączyć, przewinąć, odłożyć lub pozostawić bez otwarcia. Przekazy informacji w reklamie ulicznej zawsze procentują wzrostem poziomu sprzedaży i zysków.

Z punktu widzenia kosztów reklama uliczna jest najwydajniejszym ze wszystkich środków masowego przekazu. Reklama uliczna kosztuje siedmiokrotnie mniej niż prasowa i połowę ceny reklamy radiowej.

Relatywnie niewielki wydatek na reklamę uliczną daje znaczący efekt we wzroście poziomu dotarcia do odbiorcy. Na przykład reklama uliczna w połączeniu z telewizyjną zwiększa liczbę powtórzeń i równocześnie zmniejsza koszty dotarcia.

Zapewniamy ciągły kontakt przekazu reklamowego z aktywną populacją mieszkańców naszego miasta, powiatu i regionu. Poprzez wyjazdy  dalekobieżne docieramy również do odbiorców w całej Polsce.

Do dyspozycji reklamodawców oddajemy powierzchnię tylnej szyby autobusu. Wewnątrz pojazdu mogą Państwo umieścić afisze reklamowe lub inne, niestandardowe formy reklamy.

Dodatkowo proponujemy umieszczenie banerów reklamowych na ogrodzeniach stadionów sportowych w Cieszanowie znajdującego się na terenie Przygraniczne Centrum Kultury i Sportu ,, Wędrowiec” w Cieszanowie gdzie corocznie odbywa się Cieszanów Rock Festiwal gromadzący kilkanaście tysięcy fanów dobrej muzyki, oraz stadionu ze sztuczną nawierzchnią w Dachnowie. Obiekty są wykorzystywane przez okres całego roku włącznie z zima, podczas której rozgrywane są mecze sparingowe  zespołów z całego Podkarpacia jak również z Lubelszczyzny.

Treningi odbywają szkoły mistrzostwa sportowego kształcące przyszłą kadrę  piłkarzy.

Proponujemy również umieszczenie banerów reklamowych na bandach całorocznego lodowiska ze sztuczna nawierzchnią znajdującego się na terenie Przygraniczne Centrum Kultury i Sportu ,, Wędrowiec” w Cieszanowie gdzie corocznie odbywa się Cieszanów Rock Festiwal gromadzący kilkanaście tysięcy fanów dobrej muzyki.

Reklamodawców potencjalnych zapraszamy do kontaktu z Prezesem Zarządu Zakładu Obsługi Gminy sp. z o.o. w Cieszanowie w celu ustalenia szczegółów. Ceny reklamy negocjowane.